Отель Gor House

Чотиримісний номер (люкс)​:

Комфортний номер , у якому є двоспальне зручне ліжко та диван. В цьому номері є балкон, який виходить на чудові краєвиди. Є телевізор, кондиціонер, міні-бар, сейф. Санвузол обладнаний ванною. Є гаряча вода, фен.

ЧОТИРИМІСНИЙ НОМЕР (люкс)​

Размір номера: 26м2 hfpv Вміщує гостей:
Услуги и удобства
bath Власна ванна кімната mini-bar Міні-бар
bad2 Двоспальне ліжко sofa Диван
mount2 Вид на гори tv Телевізор
safe Сейф fen Фен
bath Власна ванна кімната
mini-bar Міні-бар
bad2 Двоспальне ліжко
sofa Диван
mount2 Вид на гори
tv Телевізор
safe Сейф
fen Фен
Попереднє
бронювання
Заповніть інформацію і
наш менеджер зв'яжеться з Вами

НОМЕРИ

GorHouse Hotel пропонує різні варіанти розміщення,
де можуть зручно розташуватися як сімейні пари, так і великі дружні компанії.

Комфортний одномісний номер, обладнаний всім необхідним для повноцінного відпочинку. У Вашому розпорядженні односпальне зручне ліжко, телевізор, кондиціонер, міні-бар, сейф. Санвузол обладнаний ванною. Є гаряча вода, фен.

Затишний номер для двох гостей, який має двоспальне ліжко або два окремі ліжка, які можна поставити разом. У номері є телевізор, кондиціонер, міні-бар, сейф. У деяких номерах є балкон з видом на гори. Санвузол обладнаний душовою кабіною, є гаряча вода, фен.

Затишний номер, який має двоспальне ліжко та додатковий диванчик, підійде для відпочинку сім’ї  з дитинкою. У номері є телевізор, міні-бар, сейф. У деяких номерах є балкон з видом на гори. Санвузол обладнаний душовою кабіною, є гаряча вода, фен.

Комфортний номер , у якому є двоспальне зручне ліжко та диван. В цьому номері є балкон, який виходить на чудові краєвиди. Є телевізор, кондиціонер, міні-бар, сейф.    Санвузол обладнаний ванною. Є гаряча вода, фен.